Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Pīrsingu un pārklājumi
NailArt ieliktņus – apzeltīts Ielikums naudas sodu nagu dizains

Sīkāka informācija
+

Delikāts mākslas darbi veikti apzeltīti metāla likuma nagu dizains elegants un ekstravagants, tajā pašā laikā. Nail art ieliktņus ir tik skaisti dekorēts ar nelielu rhinestones un mirdzoša. Noguldītāju akrila vai gela slānis tiek iekļautas ekstravagants nagu mākslas izskatu.
Zelta spīdīgu Nailart ieliktņus no noguldītāju kategorijas & pīrsingu var būt ļoti vienkāršs process. Nagla iepriekš ir iestatīts kā parasti un gruntētas. Ieliktņus ir tieši iestrādāti struktūras slānis, un ir piemēroti akrila, piemēram, gela modeļa slāņiem. By The Order of citu caurspīdīgu mazo noguldītāju slāņi labi aizsargāti modelis atrašanās vietu iekšpusē. Tas ir arī īpaši ekstravagants un elegants. Gala izolācijas slānis nodrošina maksimālu aizsardzību un spodri. Akrils –-kā modeļa slāņi gela apvalks var aprīkot ar top, kas padara skrāpējumiem izturīgs un neatgriezeniski mirdzoši nail plate. Augstas spīduma efekts attiecībā uz akrila modeli saskaņā ar gala pulēšanas, spīduma vai ātri pabeigt šeit sniegt nepieciešamo spēku naglu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4

Pārskats

5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks