Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagu mākslas gredzeni

Nagu mākslas gredzeni

Nagu mākslas Gredzeni Nagu mākslas gredzeni Nagu mākslas Gredzeni
no 1,95 € *
Nagu mākslas gredzeni griezes stieņu turētājs Nagu mākslas gredzeni Nagu mākslas gredzeni griezes stieņu turētājs
8,66 € *
4,33 € / 100 g
-45%

Skaistu sieviešu skaistās rokas ir jāizrotā. Tradicionālās rotas ir gredzeni, krelles, ķēdes un krāsoti nagi.  Tomēr daudzām sievietēm tradicionālās rotas ir apnikušas. Viņas sev jautā, kādēļ vienmēr jāgreznojas tikai ar šīm pierastajām, atturīgajām rotām? Ja sieviete vēlas būt uzkrītošāka (nekļūstot bezgaumīgai), tādā gadījumā iesakām viņai uz nagiem izveidot skaistu dizainu, izmantojot Nailart riņķīšus. Uz caurspīdīgajiem vai baltajiem riņķīšiem no plastmasas, līdzīgi pašiem mākslīgajiem nagiem, var izveidot dažādus zīmējumus un izrotāt tos ar dažādiem aksesuāriem. Tā ka mājās Jums parasti nebūs viss nepieciešamais, tad mūsu lapās Jūs atradīsiet ne vien riņķīšus mazos un lielos iepakojumos (arī riņķīšiem ir diferencētas cenas, lielāku daudzumu. Jūs variet iegādāties par izdevīgāku cenu), bet arī nepieciešamos piederumus Nailart riņķīšu apstrādei un piemērošanai nagiem. Komplektā iekļauta banānu vīle, slīpēšanas bloks, stienītis ar uzliktni, riņķīši dažādos izpildījumos un instrukcija. Visus šos produktus Jūs variet nopirkt arī atsevišķi.

Nailart riņķīši un piederumi atbilst Eiropas normām, kas noteiktas plastmasas rotaslietām un attiecīgajiem instrumentiem. Preces ir droši lietojamas, tās iespējams izmantot gan mājās, gan nagu dizaina studijās. Veidojot nagu dizainu, izmantojot piemērotus riņķīšus, ļaujiet vaļu savai bagātīgajai fantāzijai!


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€