Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagu folija
Noble un krāšņi nagu mākslas izrādes nagla folija - zelts-
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Nagla folijas zelts ir ideāli piemērota, lai nagu mākslas ātri un ar grodumu par nagu. Dizains izskatās pavisam cits, kā krāsa vai krāsu gel piemērošanu, ir neskaitāmi veidi, kā rīkoties ar spīdīgu foliju. Viņa stils ir ideāls, roņu izveido augstākā aizsardzības apvalks vai skaidru mētelis apdare un nodrošina ilgu spīdumu un nulles - un trieciena izturīgs virsmas.
Nagla mākslas radīšanu ar naglu folija - zelts ir nagu virsmu tīru un bez eļļošanas? Iepriekšējas tīrīšanas ar tīrāku un Zellette ir ideāls, tas nodrošina perfektu saķeres folijas līmi. Lipīgo pusi plānās piemēro par nagu un viegli žāvētas. Viela pārvēršas no piena ar bezkrāsas, nodošanu folijas var novietot un nospiests uz leju ar rožkoka stick vai pat vietas no virpuļot. Pēc tam, kad ir pabeigts žāvēšanas pamatni var viegli noņemt un metāliskā spīduma spīd zelta folija. Augšējā kažoks tiek piemērots galīgais, aizzīmogo naglu finiša un palielina spīdumu un izturību. Nagla mākslas folija uz gela nagi izmanto, aizvieto struktūru želejas līmi. Nocietināt gela slānis, pēc ievietošanas nagla filma ir gala izārstēt saskaņā ar UV lampu.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks