Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagu folija
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Nagla folijas varavīksnes par žilbinošas ietekmi uz naglu
Sīkāka informācija
+

Pārsteidzoši krāsainiem izriet no naglu folijas varavīksnes nodošanu. Ekstravagants nagu mākslas elements ir piemērotas modernais dizains, kā arī vakarā dienā. Viegli lietojamu pārsūtīšanas nagla folijas tiek noteikta ar īpašu folijas līmi uz dabas naglai uz modeļa vietā nagiem veidošanas želeja var tikt izmantots arī kā līmi.
Tiek apstrādāts ar foliju līme foliju, naglu plāksnei jābūt tīrai un sausai. Ar tīrāku un Zellette, smērvielas un putekļi var droši noņemt. Līmes kārtiņu tiek lietots nagu, tas var piesaistīt tik ilgi, līdz kļūst caurspīdīgs. Šis posms ir sasniegts, filmu sadaļa ir novietots un steidzās tālāk. Tas ir lielāks plankums virpuļa vai arī rožkoka stick. Pēc pāris sekundēm sacietējušas līmes un aizstāvis var noņemt ar pirkstiem vai pinceti. Līdzīgi rīkoties, ja nevis līmi struktūru gel izmantota saķeres varavīksnes filmu. Šo procedūru jo īpaši piemēro akrila vai gela nagus. Īsi par skaidru gel rūdīts, tad filmas segmentā ir nospiests uz leju. Vairāk sacietējušas fragmenti garantēt stingru tvērienu. Nagu var tad pārbūvēta, piekozdami klāt vēl nagu mākslas vai līdzīgi aizzīmogo.
Produktu var nedaudz atšķirties no veikala attēlu!
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks