Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagu folija
Nagla folija Mamorierte auduma - plaša izvēle, lielisks stils
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Nagla folija ir noteikts ar īpašu folijas līmi vai gelu, pārredzamu struktūru un aizzīmogo ar augšējo mētelis. Marmora izskats var izmantot nagu mākslas lietojumprogrammās vai pilnībā segtas. Kopā ar citiem elementiem, atkal un atkal ir unikālu stilu.
Nodrošinātu drošu par nagu, naglu folijas lāsumains motīvi iepriekšējas tīrīšanas ir svarīgi. Naglu jābūt sausai un brīva no taukiem, pat smalki putekļi no iesniegšanas traucē atbildību. Par dabiskās nagu, marmora folijas var novērst ar līmi foliju. Līme tiek lietota tieva un izžūst tik ilgi, līdz kļūst caurspīdīga. Tad nagla folijas var novietot un pielika soli. Līme ir pilnīgi sausa, aizsargs tiek atskaitīts un nagu var turpmāk dekorēts vai aizzīmogo ar augšējo mētelis. Saķeres akrila vai gēla nagus, filmu ideālā gadījumā piešķir ar pārredzamu struktūru gel. Gels lietots nagu plāksnes plānslāņa un rūdīts uz aptuveni 60 sekundes. Filmas segmentā pēc tam tiek nospiests stingri un kopā ar vēl vienu minūti saskaņā ar UV gaismu kaltēta gel. Vairāk nail art, akrila krāsas, krāsu gēli, uzlīmes, vai var pievienot rhinestones. Tiek veikta modelēšana, augšējā apvalks ir gala blīvējums.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks