Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Mirdzēt pavediens
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Mirdzēt pavediens

Daudzi nelieli aksesuāri, dažādi materiāli un piederumi pārvērš mākslīgos nagus par mākslas darbiem. Dabīgie nagi ir jutīgi, tos nevar pārāk izgreznot, bet ar mākslīgajiem var darīt visu iespējamo. Tie var spīdēt, mirdzēt, būt raibi, uz tiem var būt trīsdimensionāli attēli un mākslīgajos nagos var likt pīrsingus. Pateicoties rotājumiem, dažādiem spīdumiem un akmentiņiem, ar ko izgrezno mākslīgos nagus, nagu dizains ir kļuvis par īstu mākslu. Vienīgais noteikums:  kopiespaidam jābūt harmoniskam. Sievietes rokas ir pārāk skaistas, lai tās "sabojātu" ar nepiemēroti noformētiem nagiem. Tieši pretēji - nagu dizainam jābūt piemērotam sievietes individuālajam stilam. Nagi nedrīkst būt uzkrītoši, bet arī ne pārspīlēti pieticīgi. Nailart fliteru pavedieni ir vienkārši, sīki, mirgojoši pavedieni, kas var bagātināt mākslīgo nagu.

Fliteru pavedieni ir pilnīgi droši, mēs iepērkam tos tieši no ražotāja un izgatavoti ar lielu rūpību. Tie ir ērti lietojami. Nailart fliteru pavedieni jāieliek vēl mīkstajā krāsainajā lakā vai UV gēlā. Pavedieni ir jāieliek jau naga modelēšanas procedūras laikā. Pēc lakas un gēla sacietēšanas fliteru pavedieni ir droši nofiksēti. Ikdienā tie netraucē, jo tie gandrīz pilnīgi iekļaujas nagā, nagu dizaina studijā tie bieži atrodas jau iepriekš sagatavotajos nagos. Šie nepretenciozie pavedieni ir dažādās krāsās un izpildījumos, vienkrāsaini, varavīksnes krāsās, metāliski un daudzkrāsaini.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks