Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Mākslīgs briljants
Rhinestones kaste - nagu mākslas elementus skaidri
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Ir nešķirama no nagu mākslas rhinestones. Lietojat burvju izceļ un var veikt nagu dizaina daudz dažādu krāsu ilustrācijas. Kaste 12 krāsas skaidri sakārtoti rhinestones. Piemērotas arī nagu studija pieteikumu mājās Caurspīdīgs lodziņā.
Īpaši samazināt divreiz spoži spīdēt rhinestones un varam kā acu ķērējs, akrils un želeja nagi. Nagla tiks būvēts kā parasti. Rhinestones gatavas tad ievieto vienā ēkā slāņi. Želeja ar suku ir lietots, tad baro par nagu var rhinestones un pinceti, ar suku no kastes un nagu virsmas izklājums ir. Slāni gēla un noguldītāju, kam ir sacietējušas un tādējādi stabilizēt. Modelēšanas noslēgumā izolācijas slāni. Augšējā apvalks pasargā gēla nagu kā pat rhinestones un spodri faktors. Rhinestones ar akrila var iekļaut arī kā želeja. Procedūra ir analogi. Arī šeit izolācijas slānis ir aizsardzības un izcili modelis spēj.

Izmēri
+
0.016 Metri (m)
0.054 Metri (m)
0.132 Metri (m)
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.75
Pārskats
5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks