Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Mākslīgs briljants
Nagu mākslas metāla displejs - dažādos veidos, lielisks dizains
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Zvaigzne, pilieni un citi motīvi metālisks izskats tiek sakārtotas apaļu ekrānu. 12 dažādi motīvi var viegli noņemt un vienkārši ievietota slapjš gela vai akrila. Ar konservēšanas noguldītāju saņemt savu spēku, roņu nodrošina ilgstošu spīdēt un ilgi izturēt.

Noguldītāju izvirzīti apdares skar katru naglu un var tikt apstrādāti ar citu nagu mākslas izņēmuma nagu dizaina elementiem. Maza motīvi nagu mākslas metāla displejā - dažādas formas ir gluži vienkārši mitrie slānis gela iesprausts. Noguldītāju, piemēram, rhinestones ar caurspīdīgu vai krāsainu želejas var apstrādāt. Mēs izārstēta gela slānis saņem, metālisku elementu tā firma rokturis. Izņemšana no attēlojuma logs ir vieglākais ar pinceti. Ar šo iekārtu motīvs var laist arī ideālu naglu. Blīvējuma gel tiek piemērots ilgstoši turēt modelēšana un vēlamo stipru spīdumu ar naglu. Tad augšējo mētelis ir izārstēta saskaņā ar UV lampu. Ar tīrāku un Zellette, sviedri slānis var noņemt un nagu izpaužas tās augstas spīduma apdare.

Izmēri
+
0.06 Metri (m)
0.06 Metri (m)
0.009 Metri (m)
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks