Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Mākslīgs briljants
Kristāla stikla akmens parādīt 2 mm - rhinestones par nagu mākslas

Sīkāka informācija
+

Nagu mākslas akmens. stikla kristālu displejs 2 mm ir par to, kas ir nepieciešams papildus elegants dzirkstošais nail Art naglu. Mazo kristāla akmeņiem var būt pārāk uzkrītoša un tēlains veidus vai noteikt individuāli vai grupās ekstravagants izlīdzināšanu. Gada beigās, roņu nodrošina ilgstošu saķeri uz akrila vai gēla nagu.
Pirms kristāla stikla rhinestones akmens displejs 2 mm modelēšana var iekļaut, naglu uzmanīgi būvniecība notiek kā parasti. Dabiskās nagu ir iesniegts, matēts un pārklāts ar primer, gruntis gel nodrošina perfektu bāzes turpmāku modelēšanas. Nagla tiks uzcelta C līknes, vienā no slāņiem dažādos slāņos vai stikla kristāli, tad būs iestrādāti nobeiguma slāņa. Akmeņi ir tikai mitru paraugu līnijpārvadātāju materiālā nospiesta, rūpīgi pārklājumu un dziedē. Ir svarīgi, ka nekādu tukšumu starp akmens un akrila vai gēla paliek, pretējā gadījumā vēlāk izraisa nepatīkamas liftings. Tur ir nagu un nagu samontēti, nodrošina gala zīmogs, ka nagu ilgi tur un spīd neatgriezeniski. Blīvējuma gel piemēro un sacietējušas saskaņā ar UV gaismas spuldzes. Pēc apstrādes ar tīrāku un gala pulēšanas naglu kļūst vēl spīdēt.

Izmēri
+

0.065 Metri (m)
0.005 Metri (m)
0.065 Metri (m)

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks