Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Krāsu krelles
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Nagla mākslas pērle sloksnes - virknes kā ekstravagants nagu dizains
Sīkāka informācija
+

Īpašās nagu mākslas pērle sloksnes, kas ir starp krāsu lodītes, ir pērle. Tas tiek ģenerēts viegli izliektu pavedieni tieši pārredzamu gela slānis. Atkarībā no izvēlētā tonis šajā nagu dizains ir eleganti ekstravagants.
Krelles tiks piemēroti strīpas uz akrila vai gēla nagu, naglu tiks sagatavoti kā parasti. Nail plate ir zarnas un sagatavoti ar Primer bāze mētelis. Pēc tam, kad primer izveidošanu ar naglu vairākos slāņos. Nailart pērles sloksnes ir ievietots mitru akrila vai gela slānis un rūpīgi attiecas. Tad ir rūdīts materiālu. Ir svarīgi, nav gaisa burbuļus starp virkni un modeļa līnijpārvadātāju materiāla rodas. Nagla kā parasti ir modeļu apdarinātas ar caurspīdīga akrila vai želeju un apzīmogo beigās. Augšējā mētelis, kas ir iztīrīts un vajadzības gadījumā apstrādā ar pulēšanas naftas pēc konservēšanas ar tīrāku un Zellette, gēla nagu skrāpējumiem izturīgs un grūti valkā un saņem skaisti un cēli spīdēt uz ilgu laiku.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks