Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Krāsu krelles
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Krāsu krelles

Sievietes pirksti un rokas vienmēr ir bijušas mākslinieku iedvesmas avots. Aplūkojiet Veneras rokas Botičelli gleznā „Venēras piedzimšana“, kurā Venera maigi spiež pie krūtīm savus filigrāni un ar mīlestību uzgleznotos pirkstus, vai arī Rubensa gleznoto sieviešu gredzeniem rotātās rokas – rokas un pirksti fascinē māksliniekus un tieši nagi piešķir valdzinošajām sieviešu rokām pēdējo akcentu. Sieviešu nagus pievilcīgus padara spīdums, bet kādēļ spīdums nagiem jāpiešķir vienīgi ar laku? Mazu mirguļojošu akcentu piešķiršanai Jūs lieliski variet izmantot stikla pērlītes. Līdzīgi kā dārgakmens rada gredzena īpašo raksturu, stikla pērlītes rada skaistā naga harizmu. Savā katalogā mēs piedāvājam plašu stikla pērlīšu izvēli, kas ir tikpat daudzveidīgas kā Jums pazīstamie dārgakmeņi.

Mazās Micro Nailart stikla pērlītes ir maināmas, tās var piemērot katram pasākumam un visām vēlmēm un pērlītes ir ļoti izturīgas. Pērlītes ieliek vēl nesacietējušā lakā vai gēlā, tās ir dažādās krāsās, piemēram, zaigojošās varavīksnes krāsās, caurspīdīgas, džinsu krāsā, metāliskā vai perlamutra krāsā. Jums ir visdažādākās iespējas izmantot mazās stikla pērlītes, radot savu nagu dizainu, pieskaņojot pērlītes pārējam dizainam vai izmantojot tās kā kontrastu, varbūt Jūsu nagi būs noformēti nedaudz vieglprātīgi, varbūt eleganti, vai varbūt tie būs daudzkrāsaini.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks