Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Kaltētie ziediem

Kaltētie ziediem

Žāvēti Nagu mākslas Ziedu Kaltētie ziediem Žāvēti Nagu mākslas Ziedu
no 0,81 € *
6,75 € / 100 g
Žāvēti Nagu mākslas Ziedu Zaļš Kaltētie ziediem Žāvēti Nagu mākslas Ziedu Zaļš
0,37 € *
3,08 € / 100 g
-54%
Žāvēti Nagu mākslas Ziedu Sarkans Kaltētie ziediem Žāvēti Nagu mākslas Ziedu Sarkans
0,85 € *
8,50 € / 100 g
Žāvēti Nagu mākslas Ziedu Zils Kaltētie ziediem Žāvēti Nagu mākslas Ziedu Zils
0,85 € *
7,08 € / 100 g
Žāvēti Nagu mākslas Ziedu Oranžs Kaltētie ziediem Žāvēti Nagu mākslas Ziedu Oranžs
0,85 € *
8,50 € / 100 g
Žāvēti Nagu mākslas Ziedu Bēšs Kaltētie ziediem Žāvēti Nagu mākslas Ziedu Bēšs
0,95 € *
7,92 € / 100 g

Ziedi ir brīnišķīgi. Tie smaržo, priecē mūs dažādās krāsās, tie vēstī par vasaras sākšanos. Ziedi ir iecienīts telpu dizaina motīvs, ziedus mēs sastopam uz apģērba un rotaslietām un japāņu ikebanas mākslā paši ziedi kļūst par dizaina objektiem. Ziedi mūs fascinē, jo tie ir dabas mākslas darbi, kas kalpo arī vairošanās mērķim un tādēļ tie ir arī erotiski. Vai Jūs esiet redzējuši Džodžijas O'Kīfas (Georgia O'Keeffe) uzbudinošās gleznas ar ziediem? Kādēļ arī skaistu sieviešu rokas nevarētu izgreznot ar ziediem?

Nailart ziediņi nagu dizaina veidošanai ir mazi mākslīgi ziediņi piecās mirdzošās krāsās un matētā smilškrāsā, kas pārvērtīs Jūsu nagus par skaistu pļavu ar puķēm. Mazie ziediņi nav pārspīlēti eleganti, bet tieši, pateicoties formas vienkāršībai, tie ļauj vaļu Jūsu fantāzijai. Ziediņi ir piemēroti kā dabīgajiem, tā mākslīgajiem nagiem, jo ziediņus ieliek vēl nesacietējušā UV gēlā vai akrilā un pēc sacietēšanas ziediņi ir nostiprināti. Tie ir mazi izturīgi akcentiņi, kas, pateicoties dažādajām krāsām un formas vienkāršībai, piemēroti visiem nagu dizainiem, bet īpaši tie izmantojami košu, uz nagiem radītu mākslas darbu papildinājumam. Mēs piedāvājam diferencētas cenas: lielie iepakojumi, kas paredzēti nagu dizaina studijām, ir lētāki.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€