Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu laka / Zīmogošana laku
Vylet-Nails stancēšanas nagu lakas lielisku dizainu jūsu nagu

Sīkāka informācija
+

Esat beidzis jūsu nagus vai jūsu manikīra un vēlaties izveidot tagad tehnoloģiju uz jūsu nagus krāsains skaistu nagu mākslas ar spiedoga palīdzību? nav problēmu. Ar mūsu marķēšanas laku un saistītās marķēšanas trauki ir no-brainer, pat par piedzīvojumu īstenošana. Sagatavot jūsu nagus tāpat kā parasti un tādējādi sāk izšķirt motīvs apzīmogot veidni. Par visu tēmu, jums dod tik daudz par vēlamo nagu laka, ka tā ir pilnīgi pārklāta ar krāsu. Noņemt lieko krāsu ar skrēpers no subjekta. Ar slīdošo kustību, aizņem trafaretu uz zīmoga motīvs. Veidnes attēlu tagad stick ar zīmoga krāsu. Ar to pašu kustību celt savu naglu tēmu. Plombu krāsas spiedogu ar lieko krāsu attēlu beigās. Padoms: jums vajadzētu darīt iespējami drīz pabeigt procedūru stampings, jo Vylet nagus apzīmogojot diezgan ātri nožūt nagu laka un žāvēti Molberta kad netiks veiksmīgi uzspiests zīmējums naglu. Ja tik jūs vēlaties veikt jūsu nagus ar marķēšanas tehniku, tad nedrīkst vilcināties un pasūtīt augstas kvalitātes laka, šodien liela krāsu paletē.

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.2222

Pārskats

5
14
4
0
3
0
2
2
1
2

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks