Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu laka
Vylet-Nails Premium UV nagu laka neona mirdzums - bezgaumīgs naglas neon

Sīkāka informācija
+

Plānas viskozitāte gel laka apvienot neon, un unikāla kombinācija mirdzums. Ar Vylet-Nails Premium UV nagu laka neona mirdzums būt dabas arī mākslīgie nagi, lai acu ķērējs. Ilgu glabāšanas laiku, kā arī pastāvīgu krāsu intensitāte tiek nodrošināti ar īpašo faktūru un konservēšanas ultravioletā gaismā.

Ar Vylet-Nails Premium UV neona mirdzums neparastu un ilgstošu nagla noformējumā, lai iekļautā nagu laka ir nedaudz raupjām naglai ar buferšķīdumu, iegūtais putekļu virsmas rūpīgi noņemt ar putekļu suka. Primer izmanto dabiskās nagu pamatnes un nodrošina optimālu saķeri bāze mētelis. Sviedriem, kas radīti konservēšanas paliek par nagu slāni. Neona mirdzums gel laka tad iedarbina ar suku plānā slānī, un sacietējušas ultravioletā gaismā 120 sekundēs. Cits slānis var lietot un izārstēt augstākās krāsas intensitāti. Daži rekvizīti šī jaunā augsto tehnoloģiju UV nagu laka - bāze mētelis, krāsu, augšējā mētelis - all-in-one šķidrums ar mūsu UV gēla nagu laka neona mirdzums!

-Nav saķeres un spīduma slānis, kas nepieciešams vairāk
-augsts-gloss necaurspīdīgām krāsām
-Ārstniecisko saskaņā ar UV un LED gaismas
-bez svīšana slānis
-Ārkārtīgi vienkāršu pieteikumu kā nagu laka un viegli noņemams
-Noņemamas, plānas viskozi un necaurspīdīga krāsa želeja. Var izmantot kā pastāvīgu nagu laka
-nav sakrata un maisa
-100 % atbildība par visiem nagu modelēšanas sistēmas, piemēram, gel, akrila un stikla šķiedra
-līdz 4 nedēļām topsheet grip par jūsu nagus!

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks