Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu laka
NAIL-EON UV nagu laka pārsla efekts skaistu nagu mākslas

Sīkāka informācija
+

NAIL-EON UV nagu laka pārsla efektu sauc par efektu želeja piemērota glazūras. Caurspīdīgu pārklājumu naglai ar mirgojošo slāni un tajā pašā laikā aptverot nodrošina, ka nagu dizains ir ilgstošas, skrāpējumiem izturīgs un izturīgs.

NAIL-EON UV nagu laka pārsla lietošanas ietekme ir virsmas ar dabisko vai mākslīgo nagu roughed augšā un dusted off. Tad bāze mētelis piemērota un sacietējušas ultravioletā gaismā 120 sekundes. Svīšana slānī paliek uz virsmas naglu un kalpo par pamatu, lai krāsu efektu. Gel laka gleznots bagāto slānis augšu un izārstēt saskaņā ar UV lampu. Augšējā kažoks tiek izmantota, lai beidzot roņu naglu. Tas ir piemērots NAIL-EON UV nagu laka pārsla sakarā ar sviedriem slāni un arī izārstēta. Iegūto dispersiju slāni noņem ar tīrāku. Alternatīvi var izmantot pulēšanas naftas maksimālā spīdēt.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks