Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu laka
NAIL-EON UV nagu laka galējās mirdzums - gredzenoto nagu mākslas

Sīkāka informācija
+

Laba nagus sagatavošana pirms lietošanas NAIL-EON UV nagu laka galējās mirdzums ir nepieciešama, lai iegūtu vislabākos rezultātus. Tie nagi manikirētiem un modelēt un gruntētas ar Primer par ideālu saķere. Dabiskās nagu ir gruntētas ar bāzes mētelis, svīšana slānī paliek naglu.
Piemērots NAIL-EON UV nagu laka galējās mirdzēt kā normālu nagu laka suku. Plāns pārklājums tad izārstēta UV gaismā un jāattīsta viņu VIZLAS efekta. Tagad, paveiktā darba kontroli veic kā parasti. Vai nu aizzīmogošanu uz attīrītas naglu tiek piemērots uzreiz, vai arī vēl nagu mākslas ar dažādiem elementiem var veikt. Apvalks, kas nodrošina augstas spīduma, skrāpējumiem izturīgs un tādējādi ilgi izturīgas virsmas plombē ar top. Nagla eļļu, kas nodrošina vienmērīgu manikīra, spīdošs nagus un skaists rokas ir ieteicama īpaši piesardzīgs.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks