Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu laka
NAIL-EON UV glitter Nail Polish - ilgi izturīgāks, Glittereffekt

Sīkāka informācija
+

Dabiskās nagu želeja un akrila nagi var pielietot NAIL-EON UV nagla mirdzēt. UV gēla pārklājums zaigot sekas piemēro sagatavotā naglu un sacietējušas saskaņā ar UV lampu. Pēc tam var lietot nagu mākslas vai tieši roņu mednieks.

Labas naglu sagatavošana ir svarīgi. Mākslīgie nagi tiek modelēta un jātīra ar tīrāku, tad piemēro gruntējuma. Pie dabas nagla arī primer tiek prasīta, NAIL-EON UV glitter Nail Polish šeit dokumentu veidlapas bāzes apvalks kā bāze mētelis. Cure svīšana slāņa nenoņem. Glitterlack, piemēram, parasto nagu lakas kārtiņu uz naglu un sacietējušas gaismā. Tālāk pienaglot terapiju, lai novērstu sviedri slāni ar tīrāku, tad noslēgtās naglai ar augšējo mēteli. Alternatīvi, pirms vēl ar dažādiem nagu rotājumam mākslas elementiem var lietot zvanīšanai. Ārstēšana ar naglu naftas tiesības beigās nodrošina īpaši tīru un spilgtu iespaidu.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

3

Pārskats

5
0
4
0
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks