Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu laka / Krāsu nagu lakošanu
nded Matt top mētelis - Lakotu sablīvēšanās

Sīkāka informācija
+

Ja naglas vai ne, lai spīdēt nāk uz leju, lai katra personīgās vēlmes. Nagu laka ir spēja dot skaisto spīdēt nagus. Tiem, kuri dod priekšroku matētu vēlēšanās, tas ir, protams nav apmierinošs risinājums. Tomēr, mēs varam piedāvāt jums tagad, bet īstais produkts. Mūsu top mētelis Matt dod jūsu nagus blāvi moderns dizains. Protams, viņš atbilst visām funkcijām, kas tiek izmantoti, lai no savas tradicionālās top mētelis. Šeit viņš matēts, bet katra krāsa krāsas pat augstas spīduma nagla pulējamām pastām. Mūsu Matt top apvalks var izmantot viegli piemērot un iemieso visas priekšrocības drošu liekās krāsas. Tas pasargā no skrāpējumiem un apdullinošs nagu laka un dod jaunu svaigumu, kas to nav papildus tikko krāsoti nagi ir krāsots. Ļaujiet krāsu nagu laka sausa rūpīgi un pēc tam piemērot matēts top mētelis savienojumā. Protams jūs atrast arī tradicionālās top mētelis mums papildus plašs klāsts dažādu krāsu krāsām, ja vēlaties pārmaiņus matēts un spīdīgs nagus. Pārliecināt sevi par mūsu ražojumus, uz kuriem attiecas Eiropas standartu prasībām un ražoja UV gēla pētījumu griešanas mala. Mēs piedāvājam ražotājiem daudzu gadu pieredzi un perfektu servisu.

Izmēri
+

0.03 Metri (m)
0.03 Metri (m)
0.073 Metri (m)

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.7

Pārskats

5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks