Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu laka / Krāsu nagu lakošanu
nded Magnētisko nagu Lakošanu

Sīkāka informācija
+

Mēs izstrādājam pastāvīgi jaunie produkti nagu dizaina nozarē. Molberts magnētisko nded ļauj mēs atvedām jaunu produktu tirgū, ko var izmantot ietekmi uz naglas dizains neticami magnētisko. Uzmanīgi izraudzīto augstas kvalitātes sastāvdaļām ir augsta kvalitāte un nodrošina mirdzošu spīdumu uz naglām. Apvieno eleganci un spīdēt viena produkta – tas ir mūsu magnētisko krāsu, pieejamas dažādās krāsās. Krāsas ar metāla daļiņas tiek lietota nagla kā normālu nagu laka ar suku tieši no pudeles. Apvalks nedrīkst būt plānas. Šādu, magnēts, notiek pēc iespējas tuvāk naglu. Magnēts ir kopā ar laku sastāvdaļas, kas padara zaigojoša metāla ietekmi uz nagiem. Ar magnētu kustību panākt dažādu dizainu, līnijām un gradienti, ka jūs vēlētos sasniegt. Mēs iesakām lietot bāzes tumšu mēteli, jo caur šo magnētisko krāsu pat vairāk akcentēta. Lai aizsargātu magnētiskā starojuma naglas ar krāsu izmaiņas un skrāpējuma pēdām, mēs iesakām joprojām piemēro top mēteļi un plombēšanu želejas savienojumā. Jums noformēt jaunu modernu naglas ar šo no jauna pieejamās krāsas.

Izmēri
+

0.03 Metri (m)
0.03 Metri (m)
0.074 Metri (m)

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks