Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu laka / Krāsu nagu lakošanu
Mēģiniet nded nagu lakas ar hologrāfisko efektu uz skaisti nagi

Sīkāka informācija
+

Skaisti jāuztur labā stāvoklī un veidoti nagi ārkārtīgi uzlabot vispārējo izskatu, kas paredzēti ar skaisti darbi. Ne vienmēr perfekts naglu dizains ir tik vienkārši, kā vienu varētu vēlēties. Klasiskās glezniecības izskatās stilīgs un elegants. Bet tas ir vienkārši pārāk garlaicīgi, lai daži. Kamēr nav obligāti. Mūsu hologrammu var būt jūsu nagus spīd gaisma dažādos Krāsu attēlu apstrādes nagu laka. Gūt labumu no šo unikālo krāsas jūsu nagus spēlē un iegūt apbrīnot skatienus. Tūra viegli pielietojams, tāpat kā visus tradicionālos nagu laka. Tas ir žāvēta, jums ir skaisti varavīksnes mirgošana uz jūsu nagus. Protams, nagu laka var apvienot ar citiem rotājumi, piemēram, noguldītāji vai nelielu rhinestones. Tūra darbojas vienatnē tomēr arī absolūti krāšņi.

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.3333

Pārskats

5
4
4
8
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks