Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu laka / Krāsu nagu lakošanu
Pērle nagu laka īpaši nagu dizaina krāsa izceļ

Sīkāka informācija
+

Jūs meklējat nagu laka, kas padara jūsu nagus dzirksti? Tad jums izlemt, nagu laka, bet mūsu NDED Moss efektu, jo tas jums gleznot ar spoža pērle ietekme uz jūsu nagus. Pirmkārt, jāveic manikīrs. Lietot bāze mētelis tam, kas neļāva jebkurš krāsojums nagla plāksnē, kas rodas no košs krāsas noņemšanas. Mūsu padoms: Individuāli uzzīmēt jūsu rokas un ļāva pirmo roku sausā labi, pirms jūs turpināt ar otru. Tātad, jūs varat izvairīties no maza quirks joprojām slapjš nagu laka. Veikt jūsu izvēlēto krāsu nagu laka kasē, gleznot pirmos piecus pirkstus un apzīmēt to gleznot sausa. Tagad jūs ievērosiet mūsu nagu laka ar perlamutra efektu ir augsts caurspīdīgums. Mēs iesakām lietot nagu laka otro mētelis, bet tāpēc, ka jums sasniegt šo vēl modernizētā krāsu rezultātus. Pēc tam, kad arī šis slānis ir pilnīgi sausa, būtu jāpiemēro lieko lakas zīmogu. Ar šo, ilgāks kalpošanas ilgums krāsas pārklājumu garantē jums. Izpildiet vienu un to pašu ar otru roku. Starpā izmantotas šādas krāsas ar mums saņemt mūsu nagu laka: rozā, ceriņi, egles, rose, tirkīza un citus moderns shimmering signālus. Ārstēt sevi un jūsu nagus krāšņs apskatīt un pasūtīt jūsu mīļākajā krāsā ar lielu perlamutra efektu, nagu studija kvalitātes skaņu par neticami zemu cenu šodien.

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.3333

Pārskats

5
3
4
2
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks