Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu laka / Krāsu nagu lakošanu
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Krāsu nagu lakošanu

Labi kopti un jau no dabas skaisti nagi pēc pārklāšanas ar laku izskatās vēl skaistāk un akcentē sievietes individuālo stilu. Pie tam liela nozīme ir ne tikai tam, kādām krāsām sieviete dod priekšroku, bet arī, pasākuma raksturam, kuru paredzēts apmeklēt. NailDesign nagu lakas sniedz daudz nagu radoša noformējuma iespēju. NailDesign piedāvājumā Jūs atradīsiet visdažādāko krāsu lakas, pavisam mierīgu toņu nagu lakas, lakas pasteļkrāsās, līdz uzkrītošām neona krāsām, kas piemērotas nagu rotāšanai, tātad lakas, kas piemērotas, lai dotos gan uz biznesa sarunām, gan pirmizrādi, gan sarīkojumu ar darba kolēģiem. Nagu lakas nesatur acetonu un ir piemērotas kā mākslīgajiem, tā dabīgajiem nagiem.

Izmantojiet mūsu daudzveidīgo piedāvājumu un sērfojiet mūsu produktu lapās, līdz nonāksiet līdz Naildesign nagu lakām. Ja Jums ir mākslīgie nagi UV gēla tehnoloģijā, tad to izturību nodrošinās nagu profesionālajai dizaina jomai izstrādātais stabilizators Vylet-Nails Naildesign No Lite Stabilisator. Trauslus nagus kopt Jums palīdzēs Vylet-Nails līdzeklis nagu stiprināšanai un Vylet-Nails līdzeklis nagu spraudziņu aizpildīšanai uzkrītošo pāreju no dabīgā naga uz mākslīgo nagu padarīs pilnīgi neredzamu. Nagu lakas gan vasarīgās krāsās, gan metāliskās krāsās, arī franču manikīram paredzēta nagu laka - Jūs variet izvēlēties no šī lielā piedāvājuma. Lai Jums pēc NailDesign nagu lakas uzklāšanas nebūtu ilgi jāgaida, līdz nagi nožūst, mēs piedāvājam aerosolu lakas ātrākai nožūšanai vai īpašo lakas pārklājumu. NagelDesign nagu lakas piešķirs Jūsu nagiem īpašus akcentus.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks