Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu laka / Apdare nagu lakošanu
Vylet-Nails visaugstāk mēteli par perfektu apdari, kas krāsoti nagi

Sīkāka informācija
+

Tu gribi skrāpējumiem izturīgs un izcili spožas naglas Ar nagiem Vylet top mēteli jums tas būs. Viņš tev dod nebijušu apdare. Tas ir vienkārši spēle ar šī īpašā apdare nagu laka zīmogs jūsu svaigi krāsots dabas nagus. Sarežģītu nagu laka no nama Vylet nagus pārliecina ar tās pārsniedz vidējo sauso sezonu. Viņš ir bezkrāsains un var būt, pateicoties ļoti viegli un precīzi piemērot papildu attīstīto Pinselapplikators. Aizsargāt dabas naglu, arī no ārējās ietekmes, pur lietot augšējo mētelis. Krāsainās liveries virsmas ar šo produktu ir pārklāta un aizzīmogo. Krāsu lakas, tādēļ vairs nav sadalīta un stūriem šķeldo prom pieder pagātnei. Pat gatavo mākslas nagi arī aizsargāti ar šo Vylet-naglas-krāsu no skrāpējumiem un noplukušo krāsu. Ja jums ir sarkanīgi vai brūnganu krāsu mainījušos nagla plāksnēm, tas var būt tāpēc, ka jūs izmantojat maijs nav bāze mētelis. Šajā brīdī, mēģiniet iepazīstināja top mētelis. Melna stikla pudelē slēpjas arī roku un ir stilīgi. Ar izliektu rakstot atsevišķi krūmu pudele ir optiskā marķējuma darbā vienībā vai nagu tabulu. Iegūt profesionālus izstrādājumus pie unbeatable cenu kopā ar mums. Gūt labumu no mūsu cenas un ziņot par savu apmierinātību ar produkta novērtēšanu.

Izmēri
+

0.032 Metri (m)
0.03 Metri (m)
0.077 Metri (m)

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4

Pārskats

5
0
4
2
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks