Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu laka / Apdare nagu lakošanu
Vylet Nails Slapjš izskatās skaidrs mētelis

Sīkāka informācija
+

Nekādu problēmu ir likts uz naglas ar Vylet nagus mitru izskatu skaidru mētelis spīdumu. Tas ir izstrādāts mitru izskatu un pabeigt katru naglu māksla. Var aizzīmogot nagu laka, lietojot kā nobeiguma slāņa, lieliski Stampingtechnik motīvi. Nagu laka apdare nāk skaisti izstrādātas stikla pudelē, kurā ir 15 ml. Skrūvējamu vāciņu virs aptver ilgāku suka uzticamu pudeli un mājas. Tas ir izstrādāta precīzi, jo viņš vienmēr uzņemas tiesības summu nagu laka suka matus. Melns, elegants nagu laka pudele jau acu ķērējs tikai vizuāli. Skaisti izliekto fontu ar nagiem Vylet logo pabeidz iespaidu. Viņš nav atšķiras no citiem lieko krāsu programmā. Tas atver pudeli ar grodumu, ņem ārā skrūves vāku ar integrētu suku un paredz unikālam svītru pudeles kakla, kas pārāk daudz preces paliek aplikatoru. Tad mīklu nail nail nagla pieeju zem manikīra nagu galu un. Jūs ātri saprast, ka pieteikums ir ļoti viegli. Mitru izskatu krāsa nav atkārtoti jāpiemēro kā slānis rada tautas un moderns mitru izskatu efektu. Krāsots dabas nagiem sauss ātri ar pārbaudītā izturība. Ideāls nagi mirdz un izbaudīt pieņemamu profesionālus izstrādājumus.

Izmēri
+

0.032 Metri (m)
0.03 Metri (m)
0.077 Metri (m)

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks