Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu laka / Apdare nagu lakošanu
Blīvējuma glazūras naglas skrāpējumiem izturīgs, verleihender spīdums

Sīkāka informācija
+

Jums ir maz laika, lai jūsu nagus manikīrs, gleznot ar nagu mākslas rotā, un viss iegūt skrāpējumiem izturīgs un izturīgs? Viss nav problēmu! Sākumā, failu nagus uz vēlamo garumu un formu. Pēc tam lietot bāze mētelis. Pēc žāvēšanas, jūs tagad krāsas krāsu krāsu uz jūsu nagus. Šim pārklājumam mitrie valstī esot skaistu nagu mākslas var būt ar darbu. Nail polish vajadzētu būt pilnībā izārstēt ar nail art. Pēc tam mēs iesakām mūsu NDED sealer krāsas. Jūs varat valkāt pār gatavo krāsoti nagi viegli. Tas aizsargā jūsu krāsu nagu laka un savu ornamentu uz naglu, tāpēc ka ne var skrambas ar krāsu, ne naglu mākslas izšķīst. Šajā finiša nagu laka var viegli piemērot tā blīvumu. Arī sacietēšana gaismā konservēšanas vienību nav nepieciešams, jo tas izžūst gaisā, tāpat kā jebkura parasta nagu laku. Tomēr jums dos skaisti spīdēt jūsu nagus, ieskaitot nagu mākslas - motīvi. Ja jūs meklējāt diezgan, bet pēc tam, kad šāds zīmogs, ir kļuvuši beidzot atrast pie mums. Tātad, nav gaidīt vēl ilgāk un pasūtīt augstas kvalitātes produkts par nagu sealer par zemu cenu.

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.375

Pārskats

5
5
4
2
3
1
2
1
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks