Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu laka / Apdare nagu lakošanu
NDED Dimanta efektu lakas

Sīkāka informācija
+

Ar šo pabeigt izveidot apdullināšanu Nail Polish Ietekme uz jūsu klienti nagus. Vai tas būtu franču manikīrs vai nagu mākslas Dizains - NDED dimanta efekts laka ar 4000 ml dot mitru izskatu par nagu. Ļoti bagāts un pietiekami ilgi nagu laka var kā ideāla apdare pārklājums piemērots dabiskos vai mākslīgos nagus. Jo tas ir Kad šis konteiners ir 4L vienības, ir nepieciešams krāsu pirms pour piemērotā traukā. Daudzi nagu dizaineriem izmantot priekšrocības no lielajiem Pudele arī saviem klientiem dažus laka piepilda mājās. Bieži vien klienti vēlas tās pārstrādāt krāsas mājās un var lietot vienu reizi un darīt ne vienmēr padara pārnesumu studijā veikt šī alternatīva ir ļoti labs. Pateicoties tās Nagla būs skrāpējumiem izturīgs sastāvdaļas un speciālas īpašības, un Saņem augstas spīduma apdare. Jūsu klienti būs mīlēt vairāk nekā un būtu apmierināts ar rezultātiem. Mēs garantējam jums, ko šī krāsa augstas kvalitātes Studija kvalitātes piegādāti jums diez vai jebkur citur vācu valodā Tirgus atkal atradīs. Jums tiks amazed ar mūsu produktiem un visas tās palīgierīces, kuras mēs gatavi jums mūsu online veikalā par turiet.  

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.6667

Pārskats

5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks