Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagu tetovējumiem
Nagla tetovējums krāsains franču stilā - krāsains nagu mākslas pieturās
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Sirdis un laimīgs zvaigznes Regenbogenfarben ir ideāli piemērota naglas, krāsains un gudru modes. Nagla tetovējums krāsains franču stila lietošana ir ļoti viegli. Nagla pašlīmējošās uzlīmes ir viegli pielietojams un labāk Noslēgti glabāšanas laiku.


Tādējādi naglu pastāvīgi tetovējums krāsains franču stilā par nagu un precīzi jāievēro, laba sagatavošanās ir vajadzīgs. Nagla ir kā parasti manikirētiem formas un veidota modeļa vietu ietvaros. Gala virsmā, tīru mazajiem, nagu uzlīmes var tagad pilnīgi novietot saskaņā ar pieprasījumu. Vēlamo motīvi, kas ir Reģistrēts pārvadātājs filmu ar pāra knaiblītes, sagriezti formā un iestatīts uz tīru nagu. Iegulšana ir iespējama mitro želeju. Lieko uzlīmes materiālu var, vajadzības gadījumā, ar Noņemt failu. Tādējādi nagu mākslas uzlīmes ilgi un uzticami naglai uz Stiks sealer jāpiemēro kā apdare. Atkarībā no tā, kā naglai piemērota laka vai augšējā mētelis. Nobeiguma slāņa paredz pavisam skaisti nagi ar izdomu naglu tetovējumiem košās krāsās.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks