Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Wellness piederumi

Wellness piederumi

Parafīns Wellness piederumi Parafīns
4,90 € *
NAIL-EON parafīns komplekts Wellness piederumi NAIL-EON parafīns komplekts
29,90 € *
YOUMAXX 100 PCs koka lāpstiņa vasks Wellness piederumi YOUMAXX 100 PCs koka lāpstiņa vasks
no 3,45 € *
YOUMAXX pedikīra komplekts Wellness piederumi YOUMAXX pedikīra komplekts
no 4,69 € *
YOUMAXX SPA manikīrs roku vanna Wellness piederumi YOUMAXX SPA manikīrs roku vanna
12,57 € *
-30%
YOUMAXX FEEL STONED - Karstie akmeņi Wellness piederumi YOUMAXX FEEL STONED - Karstie akmeņi
no 23,95 € *
Parafīna vasks pirts dūraiņi Wellness piederumi Parafīna vasks pirts dūraiņi
8,57 € *
YOUMAXX Pedikīrs čības 12 pāriem Wellness piederumi YOUMAXX Pedikīrs čības 12 pāriem
11,39 € *
Parafīna vasks pirts zābaciņi Wellness piederumi Parafīna vasks pirts zābaciņi
8,57 € *
YOUMAXX vaska Wellness piederumi YOUMAXX vaska
12,60 € *
YOUMAXX SPA pedikīrs kāju Wellness piederumi YOUMAXX SPA pedikīrs kāju
33,95 € *
YOUMAXX viegls aromāts naftas Wellness piederumi YOUMAXX viegls aromāts naftas
4,19 € *
YOUMAXX smaržas gaismas Wellness piederumi YOUMAXX smaržas gaismas
15,74 € *

Lai wellness kļūtu par relaksējošu prieku

Wellness jēdziens iemieso labsajūtu un relaksāciju. Wellness procedūras ļauj mazliet aizmirst par ikdienu. Ar wellness saprot masāžu, manikīru, pedikīru, saunu, pirti vai kosmētisku procedūru, proti, visu, kas saistīts ar relaksāciju un labsajūtu. Līdztekus pašai procedūrai ļoti svarīga nozīme ir atmosfērai un izmantotajiem palīglīdzekļiem. Procedūra kosmētiskajā salonā nav tik atslābinoša, ja dvieļi ir cieti un skrāpē, un arī karsto akmeņu masāža nav tik patīkama, ja akmeņiem nav pareiza temperatūra. Tāpēc mēs piedāvājam plašu wellness piederumu klāstu, lai procedūra sagādātu patiesu prieku.

Gan profesionālām procedūrām salonā, gan privātai lietošanai mājās — visas mūsu preces ir izstrādātas ar mērķi ļaut izbaudīt relaksējošu wellness piedzīvojumu. Atslābināties kļūst tik viegli. Mūsu pedikīra un manikīra piederumi atvieglo darbu un sniedz papildu komfortu, lai procedūra kļūtu maksimāli patīkama. Šīm augstajām prasībām atbilst arī mūsu kosmētiskie piederumi. Atpūtieties paši vai sagādājiet atpūtu saviem klientiem ar karsto akmeņu masāžu ar ideālas temperatūras akmeņiem no mūsu sildītāja. Šādā patīkamā brīdī izdosies aizmirst ikdienu un varbūt arī rūpes un raizes. Dzīve var būt tik skaista, un mūsu wellness piederumi būs iedarbīgs palīgs, lai apzināti par sevi parūpētos.

Wellness ir ne tikai ķermeņa atpūtināšana un relaksācija, bet arī balzams dvēselei. Bieži vien stresa pilnais dzīves ritms uz brīdi kļūst lēnāks un mierīgāks. Īpaša nozīme ir atmosfērai. Tikai patīkamā un mierīgā vidē var īpaši izbaudīt šo miera un atslābinājuma stāvokli. Mūsu wellness piederumi atbilst arī šai prasībai un ir skaisti un stilīgi veidoti, harmoniski iekļaujoties jebkurā interjerā. Pārliecinieties paši mūsu wellness veikalā un virtuāli iepazīstiet mūsu piedāvājumu — pavisam mierīgi, nemeklējot autostāvvietu un neuztraucoties, vai paspēsit ierasties veikala darba laikā. Mūsu internetveikals ir pieejams visu diennakti un ir atvērts visās gada dienās. Tā wellness var sākties jau iepirkšanās laikā. Atslābinieties un ienāciet.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks