Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika
Nivea hairspray ultra spēcīgu 250 ml

Sīkāka informācija
+

Nivea Hairspray ultra spēcīgu 250 ml ir ļoti spēcīgs atbalsts un augstas kvalitātes aprūpes veselīgu matu perfektu simbioze. Tā solās turēt un apjomu bez kompromisu.
Fiksācijas un apstāšanās uz visu dienu
Kā ieveidošanas izsmidzināšanas matu nodrošina produkta noturīgas fiksācijas 24 stundas. Neraugoties uz spēcīgu ciet ultra lietotājam jābūt brīvajās matu nav bailes: mikro smalku aerosols būs pārliecināties, ka Nivea hair spray perfekti sadalīti matus. Tāpēc tā var būt arī viegli vēlāk ķemme ir out. Turklāt saņem matu aerosoli acīmredzami vairāk spīdēt ar modelēšana un ir ideāls pamats krāšņi mūsdienīgs, uzticamu sēž.
Ideāls aizsardzības veidoti mati
Caur ikdienas modelēšana, mati jāiztur liela slodze. Nivea Hairspray ultra spēcīgu 250 ml baro matus vienmēr tik pat tad, ja ir biežas Dressup iestata nekādu kaitējumu jūsu matiem. Mati nav izžūt, pateicoties novatoriskiem aprūpes formula. Integrēta keratīna aizsardzības sistēma nodrošina dabas keratīna matu, kas savukārt ir atbildīga par matu struktūru saglabāšanu. Keratin formula uz matiem un novēršot kaitīgām ārējām ietekmēm var iekļūt un iznīcināt matus. Tajā pašā laikā ultra spēcīgu hair spray satur dažādas aprūpes vitamīni, kas dotu mīksta un elastīga matu noskaņu.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks