Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika
Nivea Deospray aizsargā stresa aizsargāt vīriešiem-

Sīkāka informācija
+

Īpaši vīriešiem sviedri pie stresa ātri un neatgriezeniski. V Nivea Deospray mazina nepatīkamu blakusparādības stresa aizsargāt vīriešiem ar viņa efektīvu anti-perspirant aizsardzība ilgst līdz pat 48 stundām. Padusēm mitrumu un smarža ir tik nav izredžu.
Aizsardzība pret padusēm svīšanu un ilgtspējīgu aprūpe
V Nivea Deospray stresa aizsargāt vīriešiem ir apvienotas divas aktīvās sastāvdaļas, kas acīmredzami kavē svīšanu. Visi kopā tie veido nepārspējams Duo un padusēm mitrumu un sviedru smaka aizstāt ar vitāli vīriešu smaržas. Iekļauts avokado eļļa un atteikšanos no alkohola, formulējot padusēm jutīga āda vienlaikus aizsargā un uztur, uzskata sausas ādas un gluda.
Ērtumu - ilgstoša iedarbība
V Nivea Deospray stresa aizsargāt vīriešiem tiks izmantota pēc dušas vai vannas, piemēro, un tieši zem padusēm. Pirms kļūst apdarinātas aerosols būtu pilnīgi sausa. Kad pieteikums ir nodrošināt, ka āda nav iekaisušas vai savainojumus. Fürs vannas istaba ir V Nivea Deospray stresa aizsargāt vīriešiem 150 ml aerosols var pieejama, ir praktiski 35 ml iepakojums, kuru var nēsāt kabatā.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks