Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Matu kopšana
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Nivea šampūns 250ml - revitalises vitalitāti un stiprina matus
Sīkāka informācija
+

Aizsardzība un aprūpe, ko var redzēt un var justies dod Nivea vitāli 250ml šampūns matu. Pēc regulāriem Katra mati ir stiprāka un pilnīgāka. Keratīna un granātābolu attiecībā uz apjomu un piegādāt svarīgi matu kopšanas sastāvdaļām.

Aprūpes formulējumu pilnīgāku mati

Stiprina matu struktūru un aizdot vairāk apjoma naudas mati aprūpē ekstrakts Nivea vitāli Shampoo 250 ml granātābolu formulēšanu un šķidruma keratīna procesiem. Granātāboli stiprina matus un atstāj to pilnu ietekmi, šķidrā keratīna nav šineli katra matu tikai aizsargā un atkārtoti ģenerē pat struktūru matiem no iekšpuses uz āru. Uz Mati izskatās veselīga un pilnībā, jūtas spēcīga un elastīga un ir labs stils.

Mati pildvielas šampūns ikdienas lietošanai

Maigu tīrīšanas un kopšanas sastāvdaļām jānodrošina Nivea vitāli šampūns 250ml var lietot ikdienas neapgrūtinot par matiem. Viens no tādiem Valriekstu lieluma Daudzums šampūns ir maigi iemasē matos un ir īss a. Tad rūpīgi izskalo ar ūdeni. Mati ir tagad gatavs vairāk aprūpi vai modelēšana. Tie ir īpaši ieteicams Nivea, šampūni, kuri ir ilgtspējīgi efekts būtiski sērijas produkti Papildinājums.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks