Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Matu kopšana
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Nivea vīriešiem pretblaugznu šampūns jauda 250 ml
Sīkāka informācija
+

Blaugznas var būt diezgan traucējoši. Bez dedzināšana nieze, kas bieži iet ar to, ir par daudz Vīrieši bieži postošas redzamas sekas. Nivea vīrieši tagad ir Ādas kopšanas līdzeklis ir paredzēts ar skartajām pusēm pastāvīgi uzturēt jūsu matiem un var veikt efektīvu pretblaugznu: Nivea šampūns pretblaugznu Varas vīri 250 ml.

Patentētā šķidruma skaidra sistēma

Strāvas šampūns pret blaugznas ar patentētu šķidrums ir skaidra sistēma aprīkots, kas efektīvi apkaro blaugznas. Jau no pašas pirmās Shampooing risinās tās efektīvu formulu tā, lai svari mazāk tieši. Aktīvās sastāvdaļas nodrošinātu, ka galvas ādas atpakaļ dabisko līdzsvaru ierīci, izraisot blaugznas veidošanās dabā tiks samazināts. Jo šampūns aktīvās sastāvdaļas tiek atrisināti, viņi var ideāli par skalpa ir sadalīti, lai vienādu efektu.

Ikdienas rūpes par spēcīgāku matu

Ideālā gadījumā Nivea ir ikdienas šampūns pretblaugznu varas vīri 250 ml lietots. Tāpēc blaugznas veidošanos ne tikai samazināt, bet arī jānovērš ilgākā laika posmā. Turklāt šampūns piedāvā perfektu sastāvdaļas ikdienas apkope. Iekļauts bambusa ekstrakts stiprina matus Pieeja ar galiem. Pēc tam, kad ir masēt šampūns un pēc tam bija izskalo matus jūtas īpaši spēcīgi un pilna ar uz veselību.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks