Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Matu kopšana
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
Nivea uzpūtenis krāsu ar UV filtru 150ml
Sīkāka informācija
+

Nivea uzpūtenis krāsu ar UV filtru 150ml izvēle šobrīd ir, ja jūs vēlaties, tiks izveidota ar krāsainu spalvu, kas aizraujoši ir Dressup komplekti. Krāsu aizsargāt modelēšana uzpūtenis no nama Nivea dod papildu spēcīgu turēt matus un vienlaikus aizsargā Krāsu.
Neatgriezeniski spilgtas krāsas spīdums
Nivea uzpūtenis krāsu ar UV filtru, 150ml ir īpašas krāsu apstrādā matus, kas var iegūt krāsas spīdēt ilgāk produkts. Integrētās sistēmas keratīna tāpat kā aizsardzības apvalks ap matiem un uztur prom kaitīgām ietekmēm vides aizsardzību. Arī proteīna šķiedras ir keratīna, lai aizsargātu dabisko matu struktūru un kompensēt zaudējumus. Mati saņem augsta elastība un ir pretestība-pret stresu ikdienas dzīvē.
Par pievienoto aizsardzību, Nivea satur UV filtrs, kas novērš to, ka saules kaitīgā starojuma iekļūst interjers matu putas krāsu. Matu veselība būs arī, piemēram, krāsošana krāsu spilgtumu. Karstums var pēc pieteikšanās šī stila putas matu arī nav nekas vairāk par: fēns matu iztaisnotājiem un curling irons izmantošana ir tīrs prieks.
Ideāls modelēšana ar Nivea uzpūtenis
Ir kopas sniedz šo uzpūtenis ar papildu spēcīgu turēt un skaļuma 24 stundas bez, ka jums ir bailes no Dressup nomuitoti mati. Mati uzskata mīksta un elastīga, pēc lietošanas.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks