Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Matu kopšana
Nivea šampūns 2 1 Express 250ml - šampūns un kondicionieris
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

No rīta dodas galvenokārt ātri pat zem dušas. Rūpīgu tīrīšanu un īpaši piesardzīgs nodrošina Nivea šampūns 2 1 Express 250ml. Šampūns un kondicionieris vienā nodrošina Šo produktu vienā pass tīra un veselīga izskata matus.

Kā izvilkt ērtai ķemme

Ikviens zina, ka problēma: izmantot tikai šampūns bieži ir trausli mati un var būt grūti ķemmes. Nav laika atlicis papildu balzāms tad Nivea nodrošina šampūns 2 1 Express 250ml labot. Gaišumam Ķemme īpašības nodrošina akācijas, veselu spīdēt ietvertās ekstraktu un vienmērīgu sajūta dod šķidruma keratīna matu. Maigu formulējumu Šī % 1 2 produktu no Nivea tik piedāvā pilnīgu kurjerpakalpojumiem par Matiem.

Tikai šampūns ikdienas lietošanai

Tīrīšana, piemēram, šampūnu, kopšanas kā skalošanas - tā nav Nivea Shampoo 2 % 1 Express, kas sakarā ar tā viegla ikdienas sastāvdaļu Programma ir piemērota. Valriekstu lieluma Daudzums iemasē matos, lai īss Einwirkzeigt ir rūpīgi noskalot ar tīru ūdeni. Mati jūt uzreiz mīksta un ievērojami kopts. Kā papildināt turpmāka aprūpe un modelēšana produktus no Nivea izmanto ir ikdienas Rezultāts ideāls pieguļošu matus ar veselu spīdēt.

Izmēri
+
0.035 Metri (m)
0.07 Metri (m)
0.2 Metri (m)
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks