Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Matu kopšana
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nivea hairspray ultra spēcīgs papildu spēcīgu turēt
Sīkāka informācija
+

Nivea Hairspray ultra spēcīgu 250 ml ir ļoti spēcīgs atbalsts un augstas kvalitātes aprūpes veselīgu matu perfektu simbioze. Tā solās turēt un apjomu bez kompromisu.
Fiksācijas un apstāšanās uz visu dienu
Kā ieveidošanas izsmidzināšanas matu nodrošina produkta noturīgas fiksācijas 24 stundas. Neraugoties uz spēcīgu ciet ultra lietotājam jābūt brīvajās matu nav bailes: mikro smalku aerosols būs pārliecināties, ka Nivea hair spray perfekti sadalīti matus. Tāpēc tā var būt arī viegli vēlāk ķemme ir out. Turklāt saņem matu aerosoli acīmredzami vairāk spīdēt ar modelēšana un ir ideāls pamats krāšņi mūsdienīgs, uzticamu sēž.
Ideāls aizsardzības veidoti mati
Caur ikdienas modelēšana, mati jāiztur liela slodze. Nivea Hairspray ultra spēcīgu 250 ml baro matus vienmēr tik pat tad, ja ir biežas Dressup iestata nekādu kaitējumu jūsu matiem. Mati nav izžūt, pateicoties novatoriskiem aprūpes formula. Integrēta keratīna aizsardzības sistēma nodrošina dabas keratīna matu, kas savukārt ir atbildīga par matu struktūru saglabāšanu. Keratin formula uz matiem un novēršot kaitīgām ārējām ietekmēm var iekļūt un iznīcināt matus. Tajā pašā laikā ultra spēcīgu hair spray satur dažādas aprūpes vitamīni, kas dotu mīksta un elastīga matu noskaņu.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks