Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Matu kopšana
Nivea hairspray dimanta dzirkstošo spīdēt sekas jūsu matu
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Nivea sasniedz dimanta spīdums Hairspray papildu spēcīgu turēt un dzirkstošo spīdēt efektu matu. Dimanta spīdums ar šo ieveidošanas produktu līniju Nivea dod ilgu aizturēšanu un baro un aizsargā matus līdzīgi.
24 stundas – ideāli piemērots, perfekts aprūpi
Mati ir pakļauta ārējai ietekmei daudz un galvenokārt vidēja garuma ar gariem matiem var ātri gļēvo, garlaicīga un lackluster. Ar papildu piesardzība un papildu spēcīgu turēt, ko dod šī hair spray Nivea, lieliski matus līdz 24 stundām un labi aizsargā pret UV stariem un vides ietekmēm. Īpašu keratīna aizsardzības sistēmas līmeņa pārklāj matu bez līmes vai sūdzēties.
Ērtumu - ilgstoša aprūpe
Ideālā gadījumā modelēšana aerosols darbus pabeidzot souped-up matiem no 30 cm attālumā apsmidzina vienmērīgi. Otrādi izsmidzināšanas maksimālo apjomu. Mati nekavējoties aizsargā un tipisks Nivea dimanta spīdēt spīd bez tā izžūšanu. Pateicoties rūpīgi izvēlētām sastāvdaļām, mati nav sūdzību vai Līmēti. Ka var redzēt un sajust. Noņemt var viegli ķemmēšanas hair spray.
Nivea 250 ml dimanta spīdums hair spray ir ideāls par iet. Ērts smidzināšanas pudeli der maisā un vieta visvairāk rokassomas. Tik viegli var atsvaidzināt mati, ja nepieciešams.
Izmēri
+
0.005 Metri (m)
0.005 Metri (m)
0.23 Metri (m)
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks