Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Matu kopšana
Elina matu klipu + klipus 24 nolicis 5 cm
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Klipus un skavas vienmēr vajadzīgi garāku spalvu. Pat mērenu īstermiņa frizūra ir piešķirta īpaša svilpe, šie piederumi. Nodrošina neuzkrītoši tur 24 noteikt matu klipu + klipus Melns / brūns 5 cm attālumā no Elina.

Skavai vai klips - kas ir, ja?

Atšķirības ir starp matu klipu un matu klipu par vienu Lielums, bet arī tādā veidā. Kamēr skava tiek novirzīts mati starp divām metāla daļām zem sprieguma, matu zem sprieguma iekodušās klipu. Tādējādi klipu paredz stingri turēt pat stiprākas darbības virzieniem. Spailēm var diskrēti ievietots noteikt vaļīgi vai pārāk īsa darbības virzieniem. Tas pats arī ar klipu, tomēr šī fiksācijas redzēt skaidrāk.

Matu tonis par dizainu izsmalcinātu matu toni

Melno un brūno toņu ir tumši mati diskrēti vai pat neredzamo daļu. Gaišiem matiem, īpaši matu klipu ar zemu materiāla biezums pamanīju diez vai. Klipi ir tad arī redzēt, vēl Lielums un vienkāršā veidā diskrēti un vienkārši. Lai novērstu matu klipu vai skavu, atkarībā no matu struktūra, mēģiniet izmantot ieveidošanas produktu papildus. Kondicionētāju vai aerosols ir piemēroti arī kā gels vai vasku.


Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks