Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Matu kopšana
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Elina mati raust - bloķēšanas ilgs un sulīgs mati
Sīkāka informācija
+

Šo matu nagi Melns un brūnu, kuru izmērs ir 8 x 3.5 cm katrs atgādina conch shell. Plašs iekavās ir īpaši labi piemērots, lai novērstu ilgu un sulīgs matus pa pakausi.

Stabila pavasara un liekta nagi

Mati nagi saņemt saspringts mati spēcīgu atsperes, kas satur kopā divas nagus, kā arī izmantojot izliektas formas. Šo individuālo tines Starpslēgs un pārliecinieties, ka mati nav var slīdēt. Arī mati nags paliek savā vietā un ne atraisa valkā vēsturē. Redzams no ārpus klips izskatās nedaudz atvērtas čaulas. Pavasarī ir jāredz, bet diskrēti pazūd pa Melns un brūnu colorway.

Īpaši piemērota sulīgs mati

Šis matu nagi, sulīgs un biezi mati vai cirtas ir dimensijas 8 x 3.5 cm un salīdzinoši liela biezumu. A lielu klips ir jāved ka daudzi matiem, pat šajā diezgan iespaidīgs matu aksesuāri, plašu matu uz otru tik tikko manāms. Īsu vai plānas matiem, ir ieteicams izmantot nedaudz vairāk izsmalcināts mati talkā, kuras pēc tam mazāk par sevi vērš uzmanību.


Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks