Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Matu kopšana
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Elina mati raust komplekts 4 - matu aksesuāri garos un īsos matos
Sīkāka informācija
+

Mati nagi ir noderīgs aksesuārs ne tikai ar gariem matiem, arī īstermiņa frizūras ir aizdarīju savu praktisko matu aksesuāri un modelēšana. Krāsas Melns un viņš piedalās noderīgi matu nagi 4 Brown noteikti īpaši slepenas.


Mati nagi gari mati

Piemēram, gari mati ir apkopoti vienā vai vairākās bizes vai nēsā kā updo. Ne vienmēr dot viņai, ka tas, ka visiem virzieniem, lai atrastu apturēt pilnīgi un neatgriezeniski frizūra matu garumu. Šajā gadījumā saņemtu spēli un noteikšanas atsevišķiem virzieniem matu matu nagi. Īsāks bārkstis vai matu izcirtņi dažādi garumi var integrēt efektīvi un harmoniski hairstyling.

Īsiem matiem - vairāk stilizēšanas opcijām, nekā tu doma!

Modelēšana, iespējas ir īss matu mazāk ir ierobežota nekā jūs domājat. Papildus tradicionālajiem hairstyling ar kondicionētāju, vasku vai gelu, mati nagi var izveidot interesantas visas pareizās vietas, lai funny ietekmi. Tāpēc updo veida var būt arī ar īsiem matiem uzburt vai izveidot atsevišķu kombinētās matu garums. Kamēr nagi melni mati ļoti kluss un praktiski neredzams gaišāki mati smieklīgi efekts ir brūns ir iegūts, kad viņš devās uz matu raust ķērējs izmantot 4.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks