Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Matu kopšana
Elina mati galvassaite - matu aksesuāri, par katru dienu un godu

Sīkāka informācija
+

Galvassegu mati dažādiem modeļiem un variācijās izskatās kā matu rotājumi ir ne tikai liels, bet turēt matus no sejas. Elina mati galvassaite īpaši svarīga ir necaurlaidību pie aukla.

Smalku audumu ar lielu modeļiem

Galvassegu ir pieejama dažādās versijās. Atkarībā no kombinācija krāsas un rakstus, kas darbojas vai nu diskrēta vai panākot matu rotas un papildināti apģērbs kā noderīgs aksesuārs. Savukārt vieglākas krāsas sejas izteiksmi, tumšs un treknrakstā krāsas un uzkrītošs modeļos uzmanību pull vairāk frizūra un galvassaite, pats par sevi. Tik dažādas sekas saskaņā ar vēlmi un personīgās gaumes. Krāsas un raksti arī vielu loma: gaismas un caurspīdīgu materiālu ir jautrs Merijs, savukārt cietās daļiņas ar spīduma efektu dod nopietnu un eleganto stilu.

Mati galvassaite visu dienu un dienas laikos

Mati galvassaite ir piemēroti kā vakarā arī kā matu aksesuāri dienā. Ietilptu galvassaite uz eveningwear, to papildina stilīgu izskatu, dienas laikā tas kalpo papildus praktiskiem mērķiem. Tātad, grupa uztur mati darbu, ēdiena gatavošanas vai sporta no sejas un ļauj brīvi meklēt svarīgas lietas. Galvassaite, sauļoties ir ideāls: sejas ir bez matiem, arī ir pieres ar brūni vienmērīgi.


Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks