Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Matu kopšana
Alpecin šampūns precizējumiem 200ml - matu kopšana, Krāsu un bagātības

Sīkāka informācija
+

Dabiskā matu krāsa un pārklāšanās, vispirms, sirmu matu stiprināšanu ir Alpecin šampūns precizējumiem 200ml stiprās puses. Intensīva pigmentus palīdzību ik izmazgāt matus ar matiem, ilgi nokļūt viņa krāsošana.

Krāsu efektu - tuning matu krāsa

Matu saknes ir vecāki, viņi vēl vairāk zaudējam spēju veidošanos melanīna pigmenti, kas dod matu dabisko krāsu. Mati izskatās arvien vairāk pelēko kopumā. Krāsu pigmenti, Alpecin šampūns precizējumiem 200ml papildināt šo zaudējumu un pārliecinieties, ka matu krāsošana ilgi saglabājas, tajā pašā laikā mati tumšākas un jauki.

Kofeīna komplekss - izredžu matu izkrišana

Tāpat nosacījums ir retināšanas mati, matu izkrišana. Tas kavē var spēcīgi kofeīna komplekss šampūns precizējumiem. Aktīvās sastāvdaļas iespējot matu saknes, stiprināt un pat stimulē matu augšanu. Pēc aptuveni divu minūšu iedarbības laika Alpecin kofeīns ir nosakāms sakne, un tas jau tur strādā. Tajā pašā laikā - šī kombinācija, Alpecin ir intensīva un vieglu šampūns tūninga 200ml vislabāk piemērots ikdienas lietošanai matu.


Izmēri
+

0.043 Metri (m)
0.069 Metri (m)
0.154 Metri (m)

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks