Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika
lavera Zobu gel
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Tīrīšanas formulu, kas izgatavoti no jūras sāls un dabiskās kvarca apmetuma struktūru novērš kariesu, periodonta slimību un tatāru, ja to lieto regulāri.
Karvonu eļļa, kas paredzēta īpaši par homeopātisko ārstēšanu nodrošina dabīgi svaigu elpu. Karvonu naftu iegūst krūzmētra ēteriskās eļļas.

Jūras sāls veicina mineralizācijas zobus un smaganas un novērš kariesu un matemātiku. Silīcija dioksīds darbojas kā noslēptas iestāde uz zobiem. Tā paredz mērķtiecīgu bet dabas zobu tīrīšanai.

lavera Zobu attīra un rūpējas par zobiem, smaganas un lūpas ar dabisko jūras sāli un kvarca noslēptas iestāde. Regulāru programmas darbojas pret zobu pagrimums un dental calculus veidošanos. Pamatīga tīrīšana smaganas un zobi ļauj brīnišķīgi starojošo smaidu un vienmēr ir svaiga sajūta mutē.

Uz lavera Neitrālu zobārstniecības želeja aizsargā jutīgi zobi un smaganas. Tas maigi attīra zobi un izsvītrotas plāksne, kas mērķtiecīgi.


Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks