Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Dove Deoroller 50 ml - svaigi un uzticamu ikdienas apkope
Sīkāka informācija
+

Pēc katru dušas izmantošana dezodorants pieder dienas kārtību. Maigi un ilgtspējīgi Dove Uzripināmas 50ml aizsargā no sviedriem un mitruma unt padusēs. Produkts ir pieejams dažādas smaržas un risinās tās sekas uzreiz pēc paduses glezna.
Jauki un svaigs - katru dienu
Dove aparātā, arī efektīvai aprūpes komponenti tiek iekļauti papildus sviedru izturīgas sastāvdaļas. Tātad tas Deo Uzripināmas "skaistuma apdare" minerālu vizlas ar gaismu atstarojošās īpašības un elastīga āda ir dezodorants rullītis "Svaigu" Zaļā tēja un gurķu apvieno efektīvas un vieglu maisījums, alumīnija sāļus pilnībā iztikt bez. Abi produkti piedāvā drošu aizsardzību pret svīšanu un padusēm slapjumu papildus rūpīgi aprūpi līdz 24 stundām.
Ērtumu - ilgu efektu
Dove de rullīšu 50ml vienkārši izdzēsti pēc dušā, tīrai un sausai ādai zem padusēm. Ja nepieciešams, arī var atkārtot procesu. Produkts ir pilnīgi sausa, sviedru izturīgas sastāvdaļas daudzas stundas un aizsardzībai pret mitrumu un nepatīkamas smakas zuverlässgi. Ideāls ir maza dezodorants ro par iet vai apkopei pēc izmantošanas. Zemu Lielums iet dezodorants iepakojuma maziem rokassomas.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks