Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Axe Deospray 150 ml - unikāls aromāts vīriešiem katru dienu
Sīkāka informācija
+

"Īpašu par par dažādām smaržām Axe Deospray 150 ml ir dažādas kompozīcijas, kas apvienojas, lai unikālo garšu. Papildus uzticama ietekmi dezodorants pret sviedru smaku un padusēm mitrumu, smaržu padara neaizmirstamu produkts, kā arī tās lietotāja.
Deospray - daudzas smaržvielas
Vai svaigu augļu un vīriešu, tāpat kā "Apollo", Varianta sodu Woody un svaigu garšaugu "Deep Space" vai augļu smaržu un soda ozols, programmā "Mature" - Deospray Axe Deospray vīrieši cītīgi pildīja savus uzdevumus kā schweißhemmer perfekti 150 ml. Unikālu iespaidu par neaizmirstamu formas ir deguns - Axe Deospray vīriešiem, izsniedzējs, deguna veikt individuālo smaržu kombinācijas kopā ar atšķirīgu aromātu katram cilvēkam.
Ikdienā ļoti ērti lietojamas ikdienas smaržas
Axe Deospray, vīriešiem var lietot katru dienu katrs pieejams aromāts. Ķermeņa aerosols tiek lietots pēc rīta dušas, tīrai un sausai ādai zem padusēm. Hipoalerģiska formulēt ar anti-perspirant efektu ādas kopšanas līdzeklis un vienlaikus aizsargā pret mitrumu padusēm un nepatīkamo sviedru smakas. Padoms: savās mājās, kas visi varianti Axe smaržas var dot uzreiz viņa garastāvokli ar atbilstošu smaržu.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks