Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika
Adidas 250 ml - relaksējoša un atsvaidzinošu dušā sievietes
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Viens ir visas nianses Adidas dušā sievietes kopā, 250 ml proti kopjot ādu un barojošs sekas novatorisku preparāti. Tīrīšanas dušas noņemt sviedri un netīrumi atbalsta dabisko līdzsvaru ādas apvalku.
Cool Mint augļu oranža
Adidas dušā sievietes 250ml ir pieejami pieci dažādi aspekti. "Svaigi" Varianta ir atsvaidzinošu piparmētru vitāli sākuma dienu, "Happy" aprūpes dušas augļu ekstrakti nodrošina labs garastāvoklis visu dienu. Papildus mitrumu sausa āda sniedz vērtīgu kokvilnas piens "Aizsargāt" aprūpes dušā, ziedu esences sniegtu relaksāciju, formulējot "Relax". "Vitality" ietilpst masāža krelles un atsvaidzinošu un augļu oranža ar vieglu muskusa smaržas.
Tīrīšana un apkope – katru dienu
Adidas dušā sievietes 250 ml ir ideāli piemērots ikdienas lietošanai un rīta dušas. Mazo Daudzums aprūpes duša maigi izplatīsies pa ķermeni, saskaroties ar ūdeni, rada unikālu krēmveida putas, kas attīra gan rūpējas par. Patīkams aromāts uz ādas, kas ilgst un ilgst un risinās tās ietekme saglabājas - atkarībā no atlasītā smaržvielas un aprūpes variants - pēc rūpīgas dušas putas pie. Pēc dušas, āda jūtas gluda, elastīga un tīrs.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks