Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Ādas kopšanai
YOUMAXX - epilāciju sloksnes, ilgstošu risinājumu
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Ir vairāki veidi, kā tikt vaļā no kaitinošas matiņiem. Viens ir skūšanās, kas nav garš un izraisa vairāk kairinājumu vai pat miesas bojājumus. Depilācijas krēmu arī kairināt ādu un efekts ilgst arī ne pārāk ilgi. Daudz vairāk pastāvīgs risinājums ir matu ar vasku. Mūsu YOUMAXX atā atā matus kokvilnas rullis ideāls risinājums ir neatkarīgi no tā, vai ir auksts vai karsts vasks. Iegūt balināta kokvilna ar dimensijām ripo 3,5 "un ar garumu 100 būvētavām. Jūs varat izgriezt auduma dimensijām, jums ir nepieciešams. Samazināt auduma gabalus ne pārāk ilgi, jo atcelšana varētu būt pārāk sāpīgi. Tās vajadzētu samazināt gabalus tā, ka varat pull tos off ar rāvienu.
Depilatory punkts jāpiemēro vasks un nospiediet kokvilnas auduma gabals par to. Dzēsiet to pāris reizes, lai izteikt to pareizi. Nedaudz savelk ādu un noņem gabals materiāla sajutusi triecienu pret matu augšanas virzienā. Ievietojiet pirkstu vai roku uzreiz par enthaarte vietu, lai nomierina ādu, lai kaut ko. Parasti pirkstu pietiek ar seju un bikini līnija, kājas, virsma ir parasti ir daudz lielākas. Par enthaarten punktiem, piemēro dzesēšanas kopšanas losjons.


Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks