Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Ādas kopšanai
Nivea tīrā ietekme sejas ūdens 200 ml - dziļā tīrīšana
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Āda, kas tiecas piemaisījumu jātīra ļoti saudzīgi un kārtīgi. Nivea tīrā ietekme seju ūdenī 200ml notīra ādu, un tas kavē jauno pimples un Melngalvju un whiteheads savelkoša un nedaudz antibakteriāla iedarbība.

Skaidrojums bez tā izžūšanu

Sakarā ar vieglu, Nivea tīra efektu izskaidro sejas ūdens 200 ml ļoti efektīvi, bez ādas tomēr kaitina vai izžūt. Sebum un netīrumi tiek noņemti pamatīgi, baktērijas, kas esat atbildīgs par pimples, veidojas sekmīgi apkarot un novērst. Nav tik jauna ādas bojājumi var rasties. Caur vieglu aromātu ar svaiguma efektu āda izskatās tīri pēc lietošanas un Skaidrs, āda jūtas ir patīkami tīrs.

Maiga tīrīšana ar lielu efektu

Piemērots par to, kā piemērot Nivea tīra efekts sejas ūdens 200 ml ir ideālā kokvilnas bloks. Tādējādi šķidrums var viegli un efektīvi sejas izplatību, kas ietvēra netīrumi joprojām ir kokvilna. Acu zonas uzturēšanos šeit saudzējuši sejas toniks ir piemērota ne tikai uz sejas, bet arī kakla un décolleté.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks