Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Ādas kopšanai
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
lavera Roku kopšanas
Sīkāka informācija
+

Ikvienam vēlas, lai būtu tāpat kā mīksts, manicured rokas, bet kas diemžēl ne vienmēr ir iespējams, izmantojot pastāvīgu roku mazgāšana, saule, lietus, vējš un sevišķi auksts. Āda uz rokām žņaudz, iedegas sarkanā gaisma un izpaužas plaisas. Tāpēc ka jutīgai ādai, neskatoties uz ārējām ietekmēm paliek mīksta un elastīga, jums vajadzētu pieteikties jūs regulāri. Ar lavera Viņi ir atraduši uzturēt labi krēmu, lai jūsu rokas un aizsargātu roku kopšanas līdzekļi.

Roku krēms ar organisko mandeļu eļļu un organisko Shea sviests aizsargā pat smagā izmantot rokas un nodrošina viņus ar nepieciešamo mitrumu. Efektīva organiskās kumelīšu ekstraktu nomierina un baro ādu.

Ļoti gaiši formulējot lavera ātri absorbē ādā un nekavējoties sniedz samtaini mīkstu manicured rokas, patīkama smarža. Rokas justies mīksta un tīru, pat tad, ja tie ir īpaši uzsvērts.


Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.5
Pārskats
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks