Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Ādas kopšanai
lavera ķermeņa losjons
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

C vitamīna un tīra E vitamīna kombinācijā ar spirta ūdeņains augu ekstrakti un ēteriskās eļļas dot intensīvās terapijas un ādas aizsardzību.

Viņi lavera ķermeņa losjoni satur vērtīgus bioloģisko medu un bioloģiskā piena un baro ādu, elastīga un samtaini - acīmredzami taisnīgāku ādai. Bagāts organisko mandeļu eļļa, bioloģisko medu, organisko Shea sviestu un vitamīnu saglabātu un aizsargātu ādu. Krēmveida maiga smarža ir balzams dvēselei un dod maz saules - jebkurā gada laikā. Efektīva, ilgtspējīgu un dabas ādas kopšanai - katru dienu.

Gaismas emulsijas ātri absorbē un moisturises ādai ilgstošu intensīva. Pusi recepte ar lavera nodrošina delikāts mirkļus relaksācija un glāstiem sajūtas ar sodu aromātisks un samtaini mīkstu ādiņu uzbur.

Mēs piedāvājam jums vēl vairāk līdzekļu no lavera mūsu veikalā, Paskatieties mūsu tiešsaistes veikalā, jūs droši vien atrast pareizās lietas.


Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks