Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Ādas kopšanai
lavera Dušas želeja
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Zu lavera Dušas želeja sniedz ādai ar dārgmetālu organiskie alvejas ekstrakts un dažādas smaržas, relaksācijas un justies labi uzturēts ādas. Vērtīgs bioloģiskās Aloe Vera daudz vērtīgu moisturizes ādu. Tajā pašā laikā nodrošinātu vieglu, dabas virsmaktīvo vielu kokosriekstu eļļa un cukura pamatojoties īpaši nomierinošas un maigu tīrīšanas. Dažādas vielas lavera izmantots dod ādai laikā dušā mieru un enerģijas un rada ķermeņa un prāta atviegloti līdzsvarā.
Tajā pašā laikā nodrošinātu vieglu, dabas virsmaktīvo vielu kokosriekstu eļļa un cukura pamatojoties īpaši nomierinošas un maigu tīrīšanas. Viegla formulu lavera Dušas želejas ikdienas tīrīšanas piemērotu, tie labu ādas saderību, kā arī patīkamu smaržu, kuru jūs visu dienu pavadīt.
Ja jums ir vairāk nekā lavera Produktu vēlētos uzzināt, Paskatieties mūsu tiešsaistes veikalā, jūs droši vien atrast pareizās lietas.


Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks